Avārija? Mēs palīdzēsim!

Ir notikusi avārija? Jūsu māja, dzīvoklis vai birojs ir palicis bez elektrības? Vai pārstāja strādāt mazspreiguma tīkli (datoru, telefonu), vai ugunsdrošības, apsardzes signalizācija?

Tās ir nopietnas nepatikšanas. Mūsdienu laikmetā ilgstošs elektrības zudums spēj novest līdz tehnogēnai katastrofai.

Jūs, protams, varat izsaukt attiecīgā monopolista vai noteiktā pakalpojuma – datortīkla vai signalizācijas - piegādātāja avārijas dienestu. Ja viņi ir gatavi ātri atbraukt un Jūs pēc pieredzes zināt, ka viņi strādā labi, tad šis noteikti ir  vislabākais variants

Bet, ja viņi atsakās atbraukt, tas tā var būt (piegādātājs nestrādā brīvdienās vai nenodrošina nakts maiņu, vai personāls ir pārslogots), tad Jūs esat praktiski bezizejas stāvoklī.

Var mēģināt paši saviem spēkiem kaut ko remontēt, bet tikai nedaudzajiem pietiek kvalifikācija un tas arī ir darbietilpīgi un riskanti gan uzreiz, gan arī apzinoties iespējamās sekas.

Profesionālā palīdzība ir ievērojami rezultatīvāka un atbildīgāka pieeja, tāpēc mēs iesakām Jums griezties pie mums

 

Mēs atrodam pat sarežģītu problēmu rašanās iemeslus tad, kad citi elektromontāžas un mazsprieguma tīklu speciālisti netiek galā.

Mēs strādājamv UZTICAMI, esam gatavi uzņemties atbildību par sekām.

Ar mums strādāt ir IZDEVĪGI, jo mēs, izpildot pasūtījumu, izdarām arī citus saistītos mazos darbus par to pašu naudu, kas mums pienākas par izbraukumu. Kāpēc? Lai novērstu nākamo nepatikšanos rašanos iemeslus. Mēs gribam, lai Jūs būtu apmierināti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un vērstos pie mums pasūtot arī plānotos pasākumus.

Ar mums strādāt ir VIENKĀRŠI – mūs ir tikai jāizsauc. Par pārējo mēs parūpēsimies paši: noteiksim avārijas iemeslu, piemeklēsim materiālus un komplektējošās detaļas, piegādāsim instrumentus un ierīces, nodrošināsim atbraukšanu atbilstošās kvalifikācijas speciālistu.

Mūsu darbu rezultāti ir uz ILGU laiku. Avārija Jūs neuztrauks tik ilgi, ka Jūs vel pagūsiet vērsties pie mums pasūtot plānveida pasākumus.

Ja Jūs griezīsieties pie mums darba laikā un mums būs brīvi cilvēka resursi, tad avārijas likvidācija izmaksās Jums tik pat, cik plānveida izbraukums, un mēs strādājam pēc tirgus cenām.

Ja Jūs griezīsieties pie mums darba laikā un mums būs brīvi cilvēka resursi, tad avārijas likvidācija izmaksās Jums tik pat, cik plānveida izbraukums, un mēs strādājam pēc tirgus cenām.

Ja mēs būsim spiesti norīkot pie Jums cilvēkus naktī vai brīvdienās, vai maksimālās slodzes periodā, piemēram, vasarā, tad uzcenojums pie parastā tarifa būs 50%. Par šo aspektu mēs pabrīdināsim Jūs vēl telefona sarunas laikā un noteikti saskaņosim

 Vērsieties pie mums! Neskatoties uz to, ka avāriju likvidācija nav nopietns mūsu ieņēmumu avots, mēs nepametam savus klientus nepatikšanās.

Ja Jūs neesat mūsu klient – arī vērsieties! Mēs esam pārliecināt, ka ar avārijas novēršanu sāksies mūsu sadarbība – strādājam mēs tiešam labi un rūpējamies par mūsu klientiem.

(смотрите отзыв).

 

Kontakti

Ilūkstes iela 42-33, Rīga,

Latvija, LV-1082

Talr.: 29285604

E-pasts

siarajs@inbox.lv

Объекты компании RAJS электромонтаж
Elektromontāža
Low voltage cabling network
Mazsprieguma tīkli
Projektēšana
Projektēšana
Par mūsu darbu – fotogrāfijas un atsauksmes
Par mūsu darbu – fotogrāfijas un atsauksmes