Elektromontāža

Kompānijas RAJS izpilda elektromontāžas darbus no 0,4 līdz 20 kilovoltiem

Jūs varat pajautāt: „ Kā var noteikt, ka man ir nepieciešami elektromontāžas darbi?”

Ļoti vienkārši – ja Jūsu telpās (mājās vai darbā) tiek bieži bojātas ierīces sprieguma svārstības, aizdegšanās dēļ vai biežākā un nepatīkamākā iemesla – elektrības bojājumu un atslēgšanas dēļ, un Jums ir nopietni zaudējumi, tad Jums būtu ieteicams aizdomāties par elektromontāžu. Autonomie barošanas avoti samazina zaudējumus, bet ir reti sastopami birojos un gandrīz nekad nav satopami privātajos mājokļos. Aizdegšanas risku samazina automāts: Jums ir tikai tādi „nelieli” zaudējumi kā datorā nesaglabātā darba pazušana, servera darbības traucējumi, datu bāzes bojājumi vai sakaru pazušana nopietnas sarunas laikā. Ja automāts nenostrādā, tad Jūs riskējat ar ne mazāk, ne vairāk ugunsgrēka izcelšanos. Šāda perspektīva lielākajai daļai neliekas pieņemama.

Par iemeslu var būt īssavienojums vai pārslogojums tīklā, kad patērētāju jaudas pārsniedz kādu noteiktu apmēru, kādam tika paredzēti esošie elektro kabeļi. Vairākās ēkās elektro kabeļu tīkla noslogojums tika rēķināts pēc padomju savienības normām, kad kabeļi bija alumīnija, izolācija - veca, un sprieguma patērētāju skaits bija daudz mazāks.

Kā var sevi pasargāt?

Šādos gadījumos ir jāmaina visus elekto kabeļus un citreiz ir jāsāk pat no projektēšanas darbiem.

Saskaņā ar vienošanos ar Jums mēs izpildīsim vai nu atsevišķus nepieciešamos darbus, vai arī paveiksim pilnīgi visus nepieciešamos elektromontāžas darbu birojā un nodrošināsim Jūsu darbiniekus ar apgaismojumu, rozetēm, telefonu sakariem un internetu īsākajā iespējamajā laikā.

 

Apgaismojums, rozetes utt. atrodas tiešā vārda nozīmē uz virsmas, savukārt elektromontāžas pamatā ir melnie darbi, kuri tiek veikti pirms krāsošanas un apmešanas darbiem, bet jau pēc pārplānošanas:

 • Sienu un griestu štrobēšana;
 • Vadu un kabeļu guldīšana;
 • Sadales kārbu montāža;
 • Montāžas kārbu uzstādīšana;
 • Elektro sadales montāža, elektro skaitītāju uzstādīšana, automātu un automātisko slēdžu uzstādīšana;
 • Mazsprieguma tīklu guldīšana;
 • Potenciālu izlīdzināšanas sistēmu un aizsargājošā sazemējuma sistēmu montāža.

 

Pēc remontu – apdares darbu pabeigšanas tiek izpildīti baltie darbi:

 • Apgaismes ķermeņu uzstādīšana;
 • Rozešu un slēdžu uzstādīšana;
 • Elektrisko zvanu uzstādīšana; rozešu pieslēgšana;
 • Kustības sensoru uzstādīšana; darbības kontroles relejas u.c.
 • Tīkla ierīču pieslēgšana: rūteru, modēmu, dažādu tīklu komutatoru, un pie nepieciešamības
 • Sadzīves tehnikas pieslēgšana.

 


Visus šos darbus kompānija RAJS izpilda ļoti REZULTATĪVI – no projekta sastādīšanas līdz balto darbu izpildei.

Mūsu pakalpojumu rezultāts ir ļoti UZTICAMS,, mums praktiski nav klientu reklamāciju un mēs labprāt uzņemamies atbildību un sniedzam garantiju par samontētu sistēmu darbību gadu laikā pēc to montāžas pabeigšanas.

Sadarboties ar mums ir VIENKĀRŠI:Jūs uzaicināt mūs un izskaidrojat savas problēmas, pārējo mēs paveiksim paši – sākot ar projektu, ja runa iet par pilnu elektormontāžas darbu apjomu, līdz atsevišķiem darbiem. Jebkurā gadījumā, mēs pašu spēkiem nodrošinām nepieciešamos materiālus un komplektējos instrumentus un iekārtas, cilvēkus, darbu organizāciju.

Sadarbība ar mums izveidojas uz ILGU, laiku, jo mūsu darbības rezultāti ir ilgstoši un Jūs vēl ne vienu vien reizi vērsīsieties pie mums.

Mēs strādājam pēc tirgus cenām, bet atšķiramies no konkurentiem ar labāku darba organizāciju un darbu kvalitāti. Mēs ievērojam saskaņotos darba izpildes termiņus –lūdzu,paskatieties atsauksmes..

 

Kontakti

Ilūkstes iela 42-33, Rīga,

Latvija, LV-1082

Talr.: 29285604

E-pasts

siarajs@inbox.lv

Объекты компании RAJS электромонтаж
Elektromontāža
Low voltage cabling network
Mazsprieguma tīkli
Projektēšana
Projektēšana
Par mūsu darbu – fotogrāfijas un atsauksmes
Par mūsu darbu – fotogrāfijas un atsauksmes