Mazsprieguma tīkli

Mazsprieguma tīklus sauc par mājas vai kompānijas nervu sistēmu, jo tie sevī iekļauj telefonu tīklus, lokālos un datoru tīklus, apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas, brīdināšanas sistēmas, maksas signalizācijas sistēmas, video novērošanas sistēmas, domofonus un piekļuves kontroles sistēmas.

Mazspreiguma tīklu mērķis ir nodrošināt mājas vai kompānijas komunikāciju ar ārējo vidi, ka arī telpu drošību neparedzētās situācijas rašanas gadījumā. Tomēr šodien šīs funkcijas ir tas, kam noteikti ir jābūt, to pat nav vērts apspriest. Nopietni pasūtītāji pieprasa, lai minēto funkciju izpilde ir uzticama, bet paši mazspreiguma tīkli nebojātu telpas ārējo skatu. Kam patiktu vadi, kas karājas pie sienām, vai arī klupt pāri kabeļiem uz grīdas? Trešā svarīga prasība ir, lai ieguldījumi mazspreiguma tīklos būtu ekonomiski pamatoti un pavisam labi, ja tie ir efektīvi. Tas nozīmētu, ka, ja Jūs vienreiz ieguldat naudu, tad pēc tam vispār aizmirstat par to, ka pastāv tādi izdevumi attiecināmi uz mazsprieguma tīkliem.

Šim mērķim tiek izmantoti dažādi kabeļu guldīšanas tehnoloģijas:

  • zem zemes – izmantojot esošās vai jaunās apakšzemes komunikāciju līnijas;
  • gaisa – izmantojot elektropārvades līniju balstus vai izvietojot kabeļus starp blakus mājām;
  • "atvērtā" – kad tīkliem nedraud bojājumi;
  • "aizvērtā" – speciālajās kabeļu aizsargcaurulēs.

Speciālie kabeļu aizsargcaurules un kanāli ir labākais risinājums mājām un birojiem, bet tos tie ir jāgulda ņemot vērā elektro un citus vadu/kabeļu tīklus un barošanas punktus. Aizsargcaurules drīkst atrasties ne zemāk par 2.3 m no grīdas un ne tuvāk kā 5 mm līdz griestiem, un jābūt pareizi sazemētām. Ir nepārprotami skaidrs, ka tādas lietas labāk ir veikt remonta vai celtniecības laikā, lai pēc tam nevajadzētu uzlauzt grīdas vai bojāt sienu vai griestu iekšējo apdari.

.

 

Vērsieties pie mūsu kompānijās!

Mūsu pieredze ļauj izpildīt visus darbus, kas ir uzskaitīti mūsu mājas lapā un šajā lapaspusē un darīt UZTICAMI. Mēs uzņemamies ATBILDĪBU par sekām, izsniedzot gada garantiju pēc projekta pabeigšanas. Mēs strādājam REZULTATĪVI, ievērojot darba grafiku.

Strādāt ar mums ir IZDEVĪGI, jo mēs tāmes ietvaros veicam iepriekš neparedzētos mazos darbus. Tas ir EFEKTĪVI,, jo nelielas novirzes no tāmes piecu procentu apmērā mēs sedzam paši, bet papildus tāmes izstādām tikai tad, kad ir radikālas izmaiņas projektā.

Sadarboties ar mums ir VIENKĀRŠI.: Jūs uzaicināt mūs un izskaidrojat vai pat parādāt savu problēmu, pārējo mēs paveiksim paši – sagatavosim projektu, piemeklēsim materiālus un komplektējošos instrumentus un iekārtas, atradīsim cilvēkus.

Mūsu darbības rezultāti ir ļoti ilgstoši un Jūs vēl ne vienu vien reizi vērsīsieties pie mums pēc palīdzības (skatieties atsauksmes).

 

Kontakti

Ilūkstes iela 42-33, Rīga,

Latvija, LV-1082

Talr.: 29285604

E-pasts

siarajs@inbox.lv

Объекты компании RAJS электромонтаж
Elektromontāža
Low voltage cabling network
Mazsprieguma tīkli
Projektēšana
Projektēšana
Par mūsu darbu – fotogrāfijas un atsauksmes
Par mūsu darbu – fotogrāfijas un atsauksmes