Mājas lapas izstrādātāja atsauksme

Jeļena Breslav: „Nevarēju noturēties, lai neieliktu arī savu atsauksmi gan kā kliente, gan arī ka mājas lapas izstrādātājs.”

Kā kliente es divreiz esmu sastapusies ar Andreja Romanovska un viņa speciālistu darbu – sākumā mūsu Rīgas dzīvoklī, tad pēc tam arī savrupmājā. Dzīvoklī elektriskie vadi un kabeļi jau pirmsākumos bija samontēti slikti un visu laiku kaut kas notika: te gaisma izdziest, te korķus izsit, te paliek tika pus fāze. Cilvēki jau var romantiskā puskrēslā dzīvot, bet apkures katls gan atsakās strādāt, un katru ziemu mēs stipri nervozējām. Beigu beigās situācija kļuva nepieņemama un vērsāmies pie Andreja. Detaļas es neaprakstīšu – pietiek pateikt, ka gadu iepriekš dzīvoklī pazuda gaisma un es automātiski izgāju kāpņu telpā, lai noskaidrotu, kas TUR ir noticis. Jo dzīvoklī 7 gadu laikā kopš tā remonta problēmas ar elektrību NAV BIJUŠAS.

Savrupmājā noritēja remonts un vajadzēja izdarīt nepieciešamos darbus. Puiši atbrauca bez mums, visu izdarīja un – nedaudz smieklīgi un patīkami – atstāja automātu izvietošanas shēmu mājā. Shēma bija saprotama, jautājumi neradās. Un pavisam nebija smieklīgi, kad pēc ziemas tā mums noderēja pie ieslēgšanas. Un turpmāko 3 gadu laikā, kā jūs droši vien jau nopratāt , problēmu ar elektrību mums arī nebija.

Tāpēc mēs tik ļoti labprāt uzņemamies izstrādāt mājas lapu Andreja jaunajai kompānijai! Un pēc kāda laika sapratām, kāpēc viņi tik labi strādā: viņiem ir dzelžaina disciplīna. Ir pateiks – iegūt no klientiem atsauksmes un atsauksmes tiek iegūtas. Ir jāuztaisa fotogrāfijas, lai apmeklētāji varētu ieraudzīt darba stilu –ir izdarīts. Viss tiek salikts atsevišķās mapēs ar saprotamiem komentāriem katrā. Ja katrs mūsu sadarbības partneris būtu šāds, dzīve būt vienkārši fantastiska J

Tāpēc vērsieties – pēc palīdzības, sadarbības! Termiņu, summu un citu nosacījumu ievērošana tiek garantēta!

Kontakti

Ilūkstes iela 42-33, Rīga,

Latvija, LV-1082

Talr.: 29285604

E-pasts

siarajs@inbox.lv

Объекты компании RAJS электромонтаж
Elektromontāža
Low voltage cabling network
Mazsprieguma tīkli
Projektēšana
Projektēšana
Par mūsu darbu – fotogrāfijas un atsauksmes
Par mūsu darbu – fotogrāfijas un atsauksmes