Plānveida darbi dzīvokļos, birojos un mājās

Jūs nolēmāt uzsākt remontu savā dzīvoklī, birojā vai mājā (nav svarīgi – vai savā personīgā vai kompānijai piederošā )?

Mums ir prieks par Jums!

Так НЕ НАДО
Так НЕ НАДО

  Par vienu no darba posmiem kļūst elektro tīklu un mazsprieguma tīklu  

tīklu (telefonu, datoru, apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas utt.) montāža, ievērojot mūsdienīgas tendences, paredz iespēju palielināt jaudu, jo elektroierīču skaits pastāvīgi pieaug. Ir svarīga arī estētiskā puse: nesakārtotu vadu tīkliem un nesmukajām vadu cilpām, kas karājās no griestiem vai mētājās pa zemi, nevajadzētu bojāt ārējo skatu dzīvoklī, mājā vai birojā, kur ir tik tikko pabeigts remonts.

.

Ja runa nav par telpu remontu, bet gan par ēkas celtniecību, tad Jums ir jārisina tās pašas problēmas, tikai tās ir precīzāk noteiktas: ir stingrākas prasības, papildus ir nepieciešams saskaņots projekts un apstiprinātās jaudas. Jūs varat šo jautājumus risināt izmantojot „mazumtirdzniecības” iespējas, tas ir katru reizi vēršoties pie attiecīga monopolista vai pakalpojuma piegādātāja – pie kompānijas , kas nodrošinās telefona sakarus, datortehnikas kompānijas, apsardzes kompānijas un citiem. Atsevišķi vēl vajadzēs pieaicināt projektētāju.

Esat gatavi, sastapties ar pretējiem viedokļiem un nesaskaņotajiem piedāvājumiem, kā arī nebeidzamiem strīdiem teorētiķu (projektētāju) un praktiķu (montāžnieku) starpā var izraisīt papildus tāmju izstādīšanu un attiecīgi papildus izdevumus, ar kuriem Jūs, iespējams, nebijāt rēķinājušies.

Mēs aicinām Jūs vērsties pie mums!

 

Mēs strādājam REZULTATĪVI jo mums ir cieša saikne ar projektētājiem un mēs projektējam un realizējam jebkādus projektus, tai skaitā arī ļoti sarežģītus.

Mēs strādājam UZTICAMI un esam gatavi uzņemties atbildību par samontētu sistēmu darbību gadu laikā pēc montāžas pabeigšanas.

Ar mums ir ĒRTIstrādāt – mēs izpildot pasūtījumu tāmes ietvaros izdarām papildus mazos darbus tādēļ, lai samontētā sistēma strādātu uzticami un ilgstoši.

Ar mums ir IZDEVĪGI – mēs uzņemamies atbildību par mūsu izstrādātu un iesniegtu tāmi, novirzes 5% apmērā netiek ņemtas vērā vispār un par kurām klients pat netiek informēts. Nopietna caurskatīšana notiek tikai tādos gadījumos, kad projekts tiek radikāli mainīts objektīvu iemeslu dēļ, kas ir saskaņoti ar pasūtītāju.

Strādāt ar mums ir VIENKĀRŠI – mūs ir tikai jāizsauc. Pārējo mēs noorganizēsim paši: projekts, darbu plāns, materiālu un komplektējošo detaļu piegāde, instrumentu un iekārtu piemeklēšana un piegāde, personāla atlase.

Jūs būsiet priecīgi par mūsu sadarbības rezultātiem, jo ilgstoši samontētās sistēmas strādās nevainojami, un nemanāmi, tā it kā pašu sistēmu nemaz nav, un ir tikai elektrība, telefons, dators, internets, signalizācijas un citi civilizācijas labumi.

Mūsu izcenojumi neatšķiras no tirgus cenām, kaut arī strādājam organizētāk un labāk, tai skaitā saglabājot arī tīrību objektos.

Termiņi, kurus mēs saskaņojam slēdzot līgumi, tiek ievēroti 100%.

Mēs esam pārliecināti: realizējot sadarbību vienu reizi, Jūs vērsīsieties pie mums vēl nevienu vien reizi un jau citu iemeslu dēļ, un ar labprāt ieteiksiet mūs saviem pazīstamajiem. (смотрите отзывы)!

 

Kontakti

Ilūkstes iela 42-33, Rīga,

Latvija, LV-1082

Talr.: 29285604

E-pasts

siarajs@inbox.lv

Объекты компании RAJS электромонтаж
Elektromontāža
Low voltage cabling network
Mazsprieguma tīkli
Projektēšana
Projektēšana
Par mūsu darbu – fotogrāfijas un atsauksmes
Par mūsu darbu – fotogrāfijas un atsauksmes